praca dla pilotów
Zaloguj się
Zarejestruj się

5713
Wysłano 35301 ofert pracy
2954
instruktorów
2296
z turystyki
1269
sterników
1213
ratowników
511
sędziów sportowych
627
trenerów
363
menadżerów
437
fizjoterapeutów
Kamil Napierała

Napierała Kamil

Wiek: 39 lat
Zamieszkanie: Warszawa, woj. mazowieckie

Instruktor
 • Kulturystyki
 • Nordic walking
 • Rekreacji ruchowej
 • Tenisa ziemnego
Trener
 • Osobisty / Personalny / Indywidualny
 • Tenisa ziemnego
Uprawnienia wodne
 • Karta pływacka
Uprawnienia turystyczne
 • Kierownik kolonii
 • Pilot wycieczek
 • Wychowawca kolonijny
Menadżer
 • Turystyki i rekreacji
Sędzia
 • Tenisa ziemnego
Język
 • Angielski zaawansowany
 • Rosyjski podstawowy
Uprawnienia drogowe
 • Kategoria B - samochody osobowe

Edukacja

Nie znaleziono szkół.

Umiejętności
Dobra organizacja pracy, odporność na stres, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie, otwartość na ludzi, zaangażowanie w wykonywaną pracę.Jestem osobą punktualną,mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i dorosłymi.


Doświadczenia
1.PILOT WYCIECZEK - Od 2001 roku posiadam uprawnienia pilota wycieczek (specjalizuje się w wyjazdach w góry zwłaszcza Zakopane+Tatry Polskie+Tatry Słowackich)Mam bardzo duże doświadczenie w pilotażu wycieczek szkolnych oraz dla dorosłych (w tym imprezy typu incentive)po kraju-dowolny kierunek oraz po Europie-głównie Węgry z Budapesztem, Czechy z Pragą i Słowacja.Posiadam liczne referencje na życzenie.
2.TRENER TENISA - Ponadto jestem instruktorem i trenerem II klasy w tenisie ziemnym.Od kilu lat prowadzę własną działalność tenisową-uczę tenisa dzieci i dorosłych,indywidualnie i grupowo,na każdym poziomie zaawansowania.Mozliwość sparingów. Bezpłatnie pożyczę rakietę na czas trwania treningu. LESSONS ALSO IN ENGLISH.
3.TRENER PERSONALNY - niedawno ukończyłem 3 miesięczny kurs trenera osobistego organizowanego przez Polską Akademię Sportu.Odbyłem także praktyki w ITI Fitness Club w TVNie, gdzie miałem okazje obserwować i prowadzić treningi personalne.Prowadzę teningi osobiste z klientami w klubach fitnessowych na terenie Warszawy (preferuje klub ITI Fitness Club w siedzibie TVNu, ewentualnie inne), dojadę także do domu klienta.Prowadzę różne treningi w tym na spalanie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, przyrost masy i siły, treningi kondycyjne, treningi narciarskie i tenisowe, treningi dla kobiet w ciąży i po ciąży, treningi dla seniorów i wiele innych.Serdecznie zapraszam!
3.INSTRUKTOR NORDIC WALKING - Niedawno ukończyłem kurs instruktora Nordic Walking organizowany przez Fundację Aktywni.Prowadzę zajęcia grupowe dla osób w każdym wieku a także indywidualne. Możliwość pożyczenia kijów. Serdecznie zapraszam!
4.INSTRUKTOR SPORTU-KULTURYSTYKA - Mam doświadczenie w pracy w klubie wellness and spa jako instruktor kulturystyki,odbyłem ponadto praktyki w ITI Fitness Club w TVNie, potrafię pracować z klientami,ułożę program terningowy dostosowany do potrzeb klienta oraz dietę.Zajmuje się treningami personalnymi.
4.INSTRUKTOR SPORTU,WYCHOWAWCA I KIEROWNIK OBOZÓW I KOLONII - Przez kilka lat współpracowałem z biurem podróży Almatur na letnich obozach sportowych dla dzieci i młodzieży jako instruktor tenisa i wychowawca lub jako kierownik.
5.PRACA HOSTMANA I STATYSTY - Okazjonalnie współpracuję z agencjami dla modeli,hostmanów i statystów na licznych eventach,targach,w reklamówkach telewizyjnych a także statystuje w serialach telewizyjnych.
Serdecznie zapraszam do współpracy!

O mnie
Jestem absolwentem warszawskiej AWF-Turystyki i Rekreacji.Skończylem także podyplomowe studia: Menedżerów Turystyki w Szkole Głównej Handlowej,studia trenerów II klasy w tenisie oraz szkolne wychowanie fizyczne.Posiadam także certyfikat ukończenia kursu trenera personalnego (osobistego) oraz instruktora Nordic Walking.W chwili obecnej pracuje jako pilot wycieczek oraz trener tenisa.Moją pasją jest geografia,turystyka oraz podróże po Polsce i świecie.Bardzo lubię wędrować po górach-zwłaszcza Tatrach.Jeśli chodzi o inne zainteresowania to sport:tenis ziemny,sporty zimowe,kolarstwo,pływanie, lekkoatletyka,siatkówka,snooker,F1.
Jestem osobą z dużym poczuciem humoru, optymistyczną,pozytywnie nastawioną do ludzi i otaczającego mnie świata,mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i dorosłymi.Jestem punktualny i zorganizowany.Moja dewiza życiowa to carpe diem.

Dyskusje na forum

Kamil napisał 1 odpowiedz w 1 temacie:
1. Szukam stałej pracy

Blogi

Brak blogów.

Dostęp do ulubionych tyko dla zalogowanych.
instruktor

Kursy IKO

sosnow

Jedziemy

Piloci wycieczeki

agenci turystyczni

opinie turystyczne
Żeglarz/instruktor żeglarstwa[1]
Wychowawca pilnie poszukiwany! 22.0…[1]
Praca wychowawca/instruktor na oboz…[1]

Piłka ręczna[1]
Instruktor tenisa.[1]
Instruktor piłki nożnej[1]

Rifampicyna gruźlica gronkowce legi…
Leki przeciwpasożytnicze, przeciwg…
Tinidazol sprzedam leki zakażenia p…