praca dla pilotów
Zaloguj się
Zarejestruj się

5714
Wysłano 35301 ofert pracy
2953
instruktorów
2296
z turystyki
1268
sterników
1212
ratowników
511
sędziów sportowych
627
trenerów
363
menadżerów
437
fizjoterapeutów
Marcin Wasilewski
Marcin Wasilewski
Marcin Wasilewski

Wasilewski Marcin

Pseudnim: Wasil, Scruppy
Wiek: 29 lat
Zamieszkanie: Ełk, woj. warmińsko - mazurskie

Instruktor
  • Tańca sportowego
Uprawnienia turystyczne
  • Animator
  • Wychowawca kolonijny
Menadżer
  • Imprez sportowych
  • Sportu
  • Turystyki i rekreacji
Sędzia
  • Tańca
Uprawnienia drogowe
  • Kategoria B - samochody osobowe

Edukacja

Nie znaleziono szkół.

Umiejętności
Umiejętność tworzenia własnych choreografii, umiejętność łączenia różnych stylów tanecznych, łączenie tańca z elementami akrobatyki sportowej oraz sztuk walk,tworzenie nowatorskich oryginalnych form, opraw występów artystycznych,dobór stylistyki i ubioru do formy oraz fabuły prezentowanej choreografii,umiejętność motywowania i wzbudzenia pozytywnego nastawienia podczas prowadzenia zajęć szczególnie z dziećmi i młodzieżą, nauka choreografii poprzez przyjemną zabawę i pracę zespołową, dobór i montaż materiału muzycznego dostosowanego do występu oraz danej choreografii pod względem nastrojowym i emocjonalnym wynikającym ze scenariusza spektaklu/występu.Szeroka wiedza na temat metodyki prowadzenia zajęć pod względem sportowym oraz pedagogicznym. Umiejętność nauki ruchu scenicznego oraz metod walki ze stresem i napięciami związanymi z występami początkujących artystów.

Doświadczenia
Instruktor/choreograf tańca oraz form taneczno-akrobatycznych
dwukrotny mistrz Polski w choreografii Martial Art's Tricks oraz Voovinam viet vo dao- konkurencja Don Chan.
Prezes Stowarzyszenia "Jumper Steps" działającego w sferze Kultury fizycznej i sportu. Współzałożyciel formacji akrobatyczno-tanecznej o tej samej nazwie.
Koordynator 8 zrealizowanych projektów z zakresu promocji, rozwoju oraz aktywizacji tańca i akrobatyki wśród dzieci i młodzieży. Organizator warsztatów tanecznych oraz akrobatycznych z zewnętrznymi trenerami z prestiżowych i najlepszych ekip w danym środowisku artystycznym.
Doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów taneczno-akrobatycznych.
Udział w ponad 100 występach oraz spektaklach na terenie całej Polski oraz za granicą. Współpraca z wieloma zespołami muzycznymi jako tancerz estradowy,także aktor na potrzeby teledysków.
Doświadczenie w organizacji występów i programów artystycznych m.in na imprezach masowych.
Występ w produkcjach telewizyjnych takich jak: " Kawa czy Herbata"- TVP-1, " Mam Talent"- TVN, "Pytanie na śniadanie" - TVP-2
Przebyte szkolenia:fundraising,zarządzanie organizacją,skuteczny PR,podstawy księgowości i sprawozdawczości, Marketing społecznościowy.
Na żądanie osoby zainteresowanej współpracą możliwość przedstawienia udokumentowanych źródeł weryfikacji przebytego doświadczenia zawodowego, a także zatwierdzonych sprawozdań finansowo-merytorycznych z opisanych zleconych, bądź wspartych działań artystycznych oraz sportowych.

O mnie
Nasza ludzka mentalność często blokuje w człowieku chęć wypowiadania się na swój temat,ale postaram się chociaż dać ziarenko informacji o sobie i dlaczego robię to co robię :)
Ledwo nauczyłem się mówić a już zawieszałem wzrok i naśladowałem występujących artystów z telewizora. Do sportu,tańca, i zabaw z tym związanych ciągnęło mnie od zawsze, być może dlatego że do 2 klasy szkoły średniej nie miałem komputera :) Jedyną zabawą dla mnie była forma ruchowa i sport, który uprawiałem od dziecka.
Po drodze na swoim życiu napotkałem ludzi, którzy pozwolili mi się ukierunkować, jako 17 latek dostałem propozycje założenia organizacji pozarządowej zajmującej się promocją tańca oraz sportów jak ja to nazwałem " alternatywnych". Tańczyć zacząłem dużo wcześniej, a jeszcze wcześniej zacząłem trenować akrobatykę sportową. Postanowiłem połączyć te dwa zainteresowania. Mając już cel skupiłem się na rozwoju tańca i akrobatyki w swoim mieście i regionie, zdałem kurs instruktorski, trenuję i jednocześnie uczę i tak trwam w tym do dziś z masą pomysłów do zrealizowania :)

http://www.youtube.com/watch?v=F5A_pmObsxQ
http://www.youtube.com/watch?v=3EZVnvAzuuk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ydbmQT6I1L0

Dyskusje na forum

Marcin napisał 1 odpowiedz w 1 temacie:
1. Instruktor tańca,elementów akrobatycznych

Blogi

Brak blogów.

Dostęp do ulubionych tyko dla zalogowanych.
instruktor

Kursy IKO

sosnow

Jedziemy

Piloci wycieczeki

agenci turystyczni

opinie turystyczne
Wychowawca pilnie poszukiwany! 22.0…[1]
Praca wychowawca/instruktor na oboz…[1]
Praca na wakacje [1]

Instruktor tenisa.[1]
Instruktor piłki nożnej[1]
Instruktor narciarstwa [1]

Leki przeciwpasożytnicze, przeciwg…
Tinidazol sprzedam leki zakażenia p…
Leki antynowotworowe antyrakowe spr…