praca dla pilotów
Zaloguj się
Zarejestruj się

5691
Wysłano 35301 ofert pracy
2938
instruktorów
2287
z turystyki
1265
sterników
1207
ratowników
510
sędziów sportowych
622
trenerów
362
menadżerów
440
fizjoterapeutów
Forum ›› Szukam pracy ›› Instruktorzy na wyjazd w Alpy 28/29.04 - 7/8.05
Strona: 1

Daniel
Domagała2017-02-24 05:21:59 #go7272

  Witam,


dwóch instruktorów narciarstwa zjazdowego podejmie pracę ze zorganizowaną grupą w wyżej wymienionym terminie. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do biur, firm organizujących wyjazdy na narty/snowboard w Alpy mających zapotrzebowanie na instruktorów.


 


Mamy około 8 letnie doświadczenie w szkoleniu dzieci, młodzieży, dorosłych oraz małych i dużych grup zorganizowanych. Ja osobiście jestem właścicielem wypożyczalni i szkółki narciarskiej od 7 lat. Znajomy instruktor szkoli u mnie od około 6 lat. Przez te wszystkie lata codziennie cały sezon szkolimy klientów indywidualnych i grupy. Mamy haryzmę i bardzo dobre podejście do dzieci jak i dorosłych. Umiemy zorganizować czas i ustalić program zajęć na stoku tak by grupa jak najwięcej się nauczyła, ale żeby też czas był miło i przyjemnie spędzony, i żeby grupa jak najwięcej jeździła. Znamy wiele ciekawych ćwiczeń i zabaw. Ucząc grupę zmieniamy formy nauki, czyli nie traktujemy grupy całościowo ćwiczeniami ciągle, ale uwzględniamy często indywidualizację (ćwiczenia na poprawę techniki, czy postawy u pojedynczych osób, bo każdy inaczej jeździ i potrzebuje innych ćwiczeń nawet w zbliżonym poziomie jazdy grupy). Umiemy pracować z dziećmi "zejść do poziomu dziecka" nauka w formie zabawy, naśladowania itp. (poprostu mamy dobry kontakt z dziećmi bo jesteśmy pogodni, umiemy porozmawiać o bajkach, zabawkach itp. dzięki czemu dzieci są pozytywnie nastawione do jazdy na nartach bo traktują to wtedy jak zabawę, a dzięki temu ich technika jazdy poprawia się).


Piotrek jest studentem pożarnictwa, obecnie ukończony licencjat, a w trakcie magisterskie, instruktor pasjonat świetny w swym fachu.


J. Angielski - porozumiewamy się w stopniu komunikatywnym. Ja osobiście ukończyłem kilka kursów w Polsce i za granicą ( itermediate uppera Irlandia, byłem w Anglii kilka miesięcy, byłem w USA kilka miesięcy na Camp America).


Posiadam kierownika i wychowawcę kolonijnego, ukończyłem także kurs instruktora snowboardu, ukończyłem kurs pilota wycieczek i pracuję ciągle jako nauczyciel wychowania fizycznego. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi oraz w prowadzeniu grupy instruktorów. 


Nie posiadamy doświadczenia w wyjazdach w Alpy, ale jesteśmy inteligentnii i szybko się uczymy. Za to dłuższe trasy nie są nam obce, często jeździmy w jednym z wiekszych ośrodków na Słowacji Chopok Jasna. Organizowaliśmy tam całościowo wyjazdy szkoleniowe dla grup jak i dla osób indywidualnych. 


Oczekujemy miłej atmosfery, rzeczowego podejścia, przedstawienia obowiązków oraz czasu pracy, określenie świadczeń i wynagrodzenia. Reszta jest do dogadania.


prosimy o kontakt


Daniel


609 081 406


lub tutaj pisać.


 


 


 


 


 


 


 


 


---

Weronika
Skiactive2017-11-06 09:45:02 #go7420

Prosimy o przesłanie CV.

 


Coś o nas:

 


Szkoła Narciarska SKIACTIVE istnieje od 2004 roku. W sezonie zimowym (od października do maja), zajmuje się organizacją kompleksowych wyjazdów narciarskich dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Nasze zimowe projekty relizujemy na terenie Polski i za granicą (Austria, Włochy, Słowenia, Francja, Gruzja oraz kraje skandynawskie).


W związku z dynamicznym rozwojem firmy i dużą liczbą realizowanych projektów, poszukujemy instruktorów do perspektywicznej współpracy. Poszukujemy osoby na stanowisko INSTRUKTORA NARCIARSTWA ZJAZDOWEGO.


 


Zakres obowiązków: • prowadzenie szkolenia narciarskiego

 • videofilmowanie i analiza materiału filmowego z Klientami zgodnie z programem nauczania PZN i SITN.

 • przygotowanie i prowadzenie animacji dla dzieci podczas wyjazdów feryjnych

 • pomoc przy czynnościach organizacyjnych związanych z projektem


 


Wymagania: • ważna legitymacja instruktorska

 • umiejętność pracy w zespole

 • doświadczenie w pracy jako instruktor narciarstwa zjazdowego

 • doświadczenie w pracy z dziećmi (mile widziane)

 • prawo jazdy kat. B (mile widziane)


 


Oferujemy: • pracę w atrakcyjnych ośrodkach narciarskich

 • pracę w młodym, kreatywnym zespole

 • zakwaterowanie HB (śniadanie i obiadokolacja)

 • transport


 


 


Osoby zainteresowane powyzszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na podany niżej adres e-mail: iwona@skiactive.com


kontakt@skiactive.com


 


Prosimy o dopisanie klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. Nr 133. poz. 883)


 


---


instruktor

Kursy IKO

sosnow

Jedziemy

Piloci wycieczeki

agenci turystyczni

opinie turystyczne
Praca dla instruktorów narciarstwa:…[1]
Instruktorzy/ instruktorki narciar…[1]
Instruktorzy/ instruktorki narciars…[1]

Oferuję pracę jako wychowawca kolon…[1]
Ratownik wodny / instruktor pływani…[1]
Szukam pracy wychowawcy kolonii, in…[1]

Disulfiram alcobuse tabletki pasozy…
Ketokonazol dermatofity drozdzaki g…
Ekstrakt swinskiej tarczycy supleme…